Home > Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę w dziale szkoleniowym Windroos!

Informacje ogólne

Zostając Trenerem w Windroos będziesz odpowiedzialny za prowadzenie szkoleń w wybranym zakresie tematycznym. Jeżeli chcesz, możesz wpłynąć na poszerzenie oferty szkoleniowej Windroos i podzielić się swoją wiedzą w zakresie innym niż szkolenia wymienione w ofercie Windroos – nie ma problemu! Jeżeli zaproponowane zagadnienia będą zgodne z kierunkiem rozwoju firmy – dołączymy je do oferty!

Jakie zadania czekają na Ciebie?

Oprócz prowadzenia szkoleń, w ramach Twoich zadań znajdą się również usługi doradcze m.in. konsultacje i tworzenie własnych materiałów i autorskich szkoleń.

Kursy stacjonarne organizowane są w większości w Warszawie (okazjonalnie u Klienta) oraz prowadzimy zajęcia w formie zdalnej. Zapewniamy zwrot kosztów delegacji.

Zalety pracy w Windroos?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze płatne na czas!
  • Bycie freelancerem to niezaprzeczalnie dla wielu świetne rozwiązanie, w Windroos możesz zapewnić sobie dodatkowe wynagrodzenie.
  • Masz wiedzę i doświadczenie? Dzieląc się nią podczas szkoleń zyskujesz umiejętności zarządzania grupą! A to już poważny krok w kierunku awansu.
  • Podczas szkoleń masz szansę na poznanie wielu ludzi z różnych firm i instytucji. Jest to doskonała szansa dla nawiązania ciekawych znajomości.
  • Prowadzenie szkoleń daje również możliwość oderwania się np. od pisania kodu, poukładania swojej wiedzy, przekazania jej innym osobom, dla których jesteś Mentorem!

Dołącz do Kadry Windroos!

Zobacz kogo aktualnie poszukujemy lub po prostu prześlij CV:

Administrator PostgreSQl

Programista PL/pgSQL

Specjalista GIS

Programista PL/SQL

Programista Python

„Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Windroos Polska (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.” Więcej na naszych stronach: Polityka Prywatności, Regulamin.

Kliknij przycisk „Aplikuj” lub prześlij do nas wiadomość na biuro@windroos.pl.