Home > Szkolenia > Szkolenia dla ultrapoczątkujących na Dev-Academy.pl

Szkolenia dla ultrapoczątkujących na Dev-Academy.pl

Szkolenia IT dla początkujących
Szkolenia dla ultrapoczątkujących na Dev-Academy.pl

Dev – Academy.pl to system szkoleń, który został opracowany z myślą o osobach,  które nie mają doświadczenia w branży programowania, a postawiły sobie za cel przygotowanie do pracy w tym zawodzie. Opracowaliśmy między innymi kurs dla Front-End Developerów, w dwóch wersjach organizacyjnych: Intensywny, 3,5 miesięczny kurs oraz kurs Zbalansowany trwający 8 miesięcy.

Osoby zupełnie początkujące mogą również rozpocząć naukę Back-end Developer z Java, to szkolenie obejmuje aż 720 godzin. Jest to suma godzin wykładów i warsztatów prowadzonych przez Trenerów, oraz zadanych ćwiczeń wykonywanych we własnym zakresie przez Uczestników.

Uczestnicy ultrapoczątkujący mają również możliwość nauki języka Python, Typescript czy też języka HTML, CSS oraz tworzenia stron internetowych.

Zapraszamy na stronę Dev-Academy.pl

Jest to cena netto

Podana cena jest ceną netto. Do podanej kwoty należy doliczyć 23% VAT.

Voucher na szkolenia 2024/ 2025!

Oferujemy możliwość zakupu voucherów szkoleniowych.

Kup VOUCHER teraz i wykorzystaj do końca 2025 r.!

Cena szkolenia zawiera

W przypadku szkoleń zdalnych:

  • Materiały szkoleniowe
  • Certyfikat PL / EN

Forma szkolenia

Stawiamy na bezpieczeństwo Uczestników i Trenerów dlatego też, ze względów bezpieczeństwa, preferujemy obecnie szkolenia w formie on-line na  żywo z trenerem.

Wielkość grupy

Szkolenia organizowane są w grupach już od 5 osób.  Kameralna atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy oraz ułatwia kontakt z Prowadzącym.